Menü
Örnek Resimfacebook'da paylaş

Medyum

Örnek Resim

Şayet Gün Olurda Bir Medyuma İhtiyacınız Olursa Medyum Yılmaz Hocaya Hiç Çekinmeden Tüm Sıkıntılarınızı Gizlilik İçinde Paylaşıp Bizzat Kendisinden Yardım Talebinde Bulunabilirsiniz, Medyum Yılmaz Eren Yıllardır Dünyada Medyumlar Arasındaideni Geri Getirme Uzmanı Olarak Çalışmalarda Bulunmuşdur Ve Hazırladığı Ayet Ve Dualar Sonucunda Bir Çok Kardeşimizin Sıkıntılarına Çare Olmuş Ve Yardım Elini Uzatmışdır, Medyum Hocamıza 22 Yıldır Sizlere Gerek Referansları İle Gerekse Son On Yıldır Resmi Web Sayfası İle Ulaşabilmişsinizdir Medyum Yılmaz Eren Hoca İle İletişim Kurabilmek İçin 0536 950 10 16 & 0542 608 74 34 Nolu İletişim Numaralarından Yada Medyumlar2011@hotmail.com Mail Adresindende Ulaşım Sağlayabilirsiniz…

banner-ask.jpg

Medyumluk

İnsan sadece fizik yapıya sahip bir beden değildir. Aynı zamanda ruhsal yönü olan bir varlık olması nedeniyle bir çok beden içerir. Bunlar en incesinden en yoğununa kadar bir diziliş sürdürür.
Bu bedenlere astral bedenler denir. Ruhsal güç, maddi boyuta hakim olduğu için, madde onun enerjisine karşı koyamaz ve birden dağılır. Medyumlar ruhsal boyutlarla ilişki kurarken bu enerji bedenlerini evrensel boyutlara uyumlayarak trans haline girerler ( yarı uyku hali). Ve bu bedenlerinin yüksek enerjisini kullanarak bir etki alanı yaratır. Bu tamamen medyumun yeteneğine bağlıdır.

Medyumlarda ara bedenler daha güçlü durumdadır. Bu sayede kendi yeteneklerini çok kolay gösterebilir. Her medyumun enerji ve bilinç düzeyi farklıdır. Bu ara bedenler klasik spiritüalizmde perisperi olarak adlandırılır.

Duru görü medyumluğu, duru işiti medyumluğu, sezgi medyumluğu otomatik yazı medyumluğu şifa medyumluğu en bilinenleridir. Medyum telepatik olabilir, duru görür olabilir, duru işiti medyumu olabilir. Aynı zamanda sezgi medyumluğu dediğimiz bir kavram vardır.

Ruhsal varlığın medyuma direkt etkisi olduğu durumlara ise bedenlenme medyumluğu denir.
Burada medyumun hitap kabiliyeti çok fazladır. Konuşucu medyumluk da denir.

Yazıcı medyumlukta da yazının taklit edilmesi mümkün değildir. Tamamen ruhsal varlığın yazı stiline göre bir yazı çıkar ortaya. Bu çok ikna edici bir kanıttır. Medyumun yazı karakteri değişir, çok farklı tarzda yazmaya başlar ve bu yazma aralıksız sürebilir. Tamamen Ruhsal Varlık’ın kontrolü altındadır.

Medyumun enerjisi fizik bedenden dışarı taştığı zaman, şifacı medyumluk, darbeci medyumluk (tiptoloji), En son olarak, çok zor bir medyumluk olan Materyalizasyon medyumluğu da bu alana girer.

Örnek Resim

Medyum Sitesi Yorumları Ve Tartışma Platformu


Örnek Resim
Alexa Rank
Toplistlerimiz
- Toplist