Ayırma Büyüsü | Medyum Yılmaz Eren 0542 608 74 34 & 0536 950 10 16
Menü
Örnek Resimfacebook'da paylaş

Ayırma Büyüsü

Örnek Resim

Ayırma büyüsü; birlikte olan iki kişiyi bunlar sevgili ya da eş olabilir, bu birlikteliklerine son vermek ve onları birbirinden ayırmak için yapılan büyüye verilen addır. Bir çok medyum tarafından ayırma büyüsü kara büyüler kategorisinde adlandırılır, bu tarz da adlandırmalar yapılacak olan ayırma büyüsünün kötü olduğu anlamına tam olarak gelmemektedir. Kara büyüler kategorisinde yer alan ayırma büyüsü olumsuz olarak nitelendirmenin aksine gerektiği koşullar da yerine getirilmesi ve yapılması gereken büyü türleri arasında görmemiz gerekir. Sizin sevdiğiniz ya da aşık olduğunuz kişi sizden ayrılmış veyahut onunla hiçbir şekilde birlikte olmamış olabilirsiniz ya da bu durumların haricinde sevdiğiniz kişi bir başkasına aşık olmuş, aşık olduğu o kişiyle yani bir başkasıyla birlikte olabilir. Eğer birliktelik durumları devam ettiği taktirde sizin sevdiğiniz kişi sırf sizi sevmiyor diye sarılabileceğiniz bir büyü türü değildir ayrılma büyüsü. Sizin sevdiğiniz değer verdiğiniz kişi başkasıyla birlikteyse ve o birlikte olduğu kişi sizin sevdiğiniz kişiye yararı değil de zararı dokunan kötü bir insan ise eğer bu durum da hem sizin hem de sevdiğinizin mutluluğu ve huzuru için yapılması gereken büyü türü ayırma büyüsü olmalıdır. Ayırma büyüsü sayesinde hem sizin aşık olduğunuz kişinin uzun vade de mutluluğunu sağlamış hem de kendinizin iç huzurunu yakalamış olacaksınız.

 

Ayırma büyüsünde niyet çok önemlidir.

 

İyi niyet taşımayan kötü kalpli kişilerin sırf sevdikleri onunla beraber değil diye sevdiği ya da aşık olduğu kişinin mutluluğunu bozmak için bu büyü yöntemine başvurabilir. Bu durumlardan sakınılması gerekmektedir. Ayırma büyüsünün etkisinin küçümsenmeyecek derecede olduğunu hatırlatmak gerekmektedir. Ayırma büyüsünü kötü niyet taşıyan kötü kalpli insanlar tarafından yaptırıldığında evliliklerin son bulacağını ailelerin dağılacağını unutmamalıyız. Bu kurulan cümleden şöyle bir sonuç çıkartmakta yanlış olur ” Her boşanmanın arkasında yapılan bir kara büyü türü olan – ayırma büyüsü – vardır. Bu yanlış bir cümle ve ifade etme şekli olacaktır. Bazen evlilikler de ya da birliktelikler de kişiler anlaşmazlıklar yaşayarak evliliklerini ya da birlikteliklerini sonlandırmak isteyebilirler. Yani her ayrılık ya da birlikteliğin son verilmesini kara büyü olan ayırma büyüsüne dayandırmamakta fayda vardır.
Gerek ayırma büyüsü olsun gerekse bir başka büyü türlerinden birini yaptırmış olun unutmamanız gereken her büyü türünün yani ayırma büyüsünün de yedi günlük bir hazırlanış evresi olduğudur. Bu hazırlanış evresinde büyü işlemi gerçekleştirilir ve yapılması gereken işlemler ve halledilmesi gereken işler halledilerek büyü hazırlanır.

 

Ayırma Büyüsü Kişiler Üzerinde Nasıl Etki Eder?

 

Ayırma büyüsü hazırlandıktan sonra on dört günlük bir etkisüresi vardır. Bu etki süresi içerisinde gelişen olayları takip ettiğiniz taktirde ayırma büyüsünün ne kadar çok etkili bir büyü türü olduğunu görecek ve kavrayacaksınız. Ayırma büyüsünün etkisinin büyük olduğunu ve yapılan kişi üzerinde ki değişikliklerin gözlemlenebilir bir halde olduğunu fark edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde aşk büyüsü çeşitleri, aşk büyüsü nasıl yapılır ve aşk büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Örnek Resim

Medyum Sitesi Yorumları Ve Tartışma Platformu


Örnek Resim
Alexa Rank
Toplistlerimiz
- Toplist